prosím čekejte...

SkiResort Pec pod Sněžkou

Jedno z největších lyžařských středisek V České republice skiResort Pec pod Sněžkou (320 - 1170 m) se nachází cca 600 m od hotelu Pecr, do lyžařského střediska vás bezplatně zaveze skibus, který je od hotelu vzdálen 100 metrů. V tomto areálu naleznete čtyřsedačkovou lanovku, 10 vleků, 12,5 km upravených sjezdovek, nejdelší a nejlépe osvětlený svah pro večerní lyžování.
 
 
přehled lanovek PEC
 
SkiResort Černá hora (Jánské Lázně) (694 - 1260 m) Ve skiareálu  Jánské lázně najdete jedny z nejdelších, téměř 3 km sjezdovek v Česku. Celková délka sjezdovek je 15 km. Na Černou horu vás vyveze osmimístná kabinová lanovka, jediná v ČR  Do tohoto areálu se dostanete přímo ze skiResortu Pec pod Sněžkou, odkud vás za malý poplatek odveze speciální rolba - SkiTour. 
 
 
SkiResort Porášky -  Velká úpa (708 - 1060 m) je vzdáleno 2 km od hotelu Pecr, do areálu je zajištěn bezplatný odvoz skibusem. SkiResort provozuje lanovku, 3 vleky a 2 dětské vleky. Celková délka sjezdovek 2,5 km.
 
 
SkiResort Černý důl nabízí sjezdovky o délce 6,5 km. Z Pece pod Sněžkou vás zaveze bezplatný skibus do skiResortu Černý důl za přibližně 30 minut.
 
SkiResort Svoboda nad Úpou (530m) Jedná se o malý areál, kde jsou 3 vleky. Vzdálenost od našich apartmánů je 12 km, bezplatný skibus je zajištěn.
 
 
Všech 5 lyžařských středisk je propojeno jednotným systémem permanentek. Mezi všemi středisky jezdí bezplatné skibusy a vy tak můžete využít všech 37,6 km sjezdovek.přehled lanovek a vleků v areálu skipark Ružomberok - Malino Brdo